Ahşap Mobilya Tamiri Ataşehir

26 Nisan 2014 Kapalı Yazar: mobilyaci

Ahşap Mobilya Tamiri Ataşehir “535 820-3147” Alanında tecrübeli ve deneyimli servis ekibiyle ve gezici aracıyla, İstanbul Anadolu Yakası ataşehir ilçesi ve tüm semtlerine – Ahşap mobilya tamiri ataşehir – Ahşap Ahşap mobilya tamiri ataşehir – servisimizde personellerimiz ” Ahşap mobilya tamiri ” konusunda eğitimli ve deneyimlidirler özel araçlar sayesinde randevulaşılan saatte yerinizde olurlar ve hızlı ve iyi bir şekilde işlemlerinizi hallederler.

Ahşap mobilya tamiri ataşehir servis, hizmetimizde kullanmış olduğunuz mobilyalarınız genellikle darbe, düşme ve benzeri fiziksel temas durumlarında çeşitli yerlerinden kırılmaktadır. Aktif olarak kullanılmakta olan binlerce farklı model ve biçimde mobilyaların kırılma, çizilme ve darbe almaları durumlarında yenilerini bulmak maalesef çok zor olmaktadır. Kimi durumlarda oluşan küçücük bir kırık veya çatlak, baştan önlem alınmayınca, zarar vermekte ve başlangıçtaki küçük hasar büyük maliyetlere mal olmaktadır. Her marka ve modelin farklı olması ve kırılması durumunda yenilerinin bulunamaması maalesef çok pahalıya alınan birçok mobilyanın çöpe gitmesine neden olmaktadır. Servisimizde bu duruma çözüm olarak hemen hemen her marka ve model mobilyanız için kırık, ve kopmaları özel kalıp, cihaz ve ekipmanımızla tamir ediyoruz. Tamir edilen mobilyalar görünüm olarak Ahşap görünümüne kavuşmakla birlikte, sağlamlık olarak zayıf olan yerlerine içten yapılan dolgu ve takviyelerle Ahşapsinden daha sağlam olmaktadır. Böylece artık kullanıcıların karşısına çıkan maliyet veya parça bulamama derdi son bulmaktadır.

Ahşap mobilya tamircisi ataşehir

Tezcan Usta – Ahşap mobilya tamiri ataşehir – servisimizde uzmanlık düzeyinde hizmet veren bir firma olarak çalışmaktadır. Bugüne kadar herhangi bir markaya bağlı olmadan, kendi bilgi ve tecrübemizle, yedek parça ve bilgi desteği sağladığımız tedarikçi ve danışman kaynaklarını kullanarak birçok değişik ürüne başarı ile çözüm getirmiş bulunuyoruz.

Ahşap mobilya tamirci ataşehir

Ahşap mobilya tamiri ataşehir, servisimizde kullanılacak yedek parça ve malzeme müşteri tercihine bağlı olarak Müşteri onayı olmadan hiç bir parça çıkarılmaz ve isteğinizin dışında hiç bir parça eklenmez.+ Ahşap mobilya tamiri ataşehir servisi.

Ahşap mobilya tamiri ataşehir

Rate this post

Hits: 79