Ahşap Mobilya Tamiri İstanbul

26 Nisan 2014 Kapalı Yazar: mobilyaci

Ahşap Mobilya Tamiri İstanbul “535 820 3147″ servisimiz alanında tecrübeli ve deneyimli servis ekibiyle ve gezici aracıyla, İstanbul Anadolu Yakası tecrübeli ve deneyimli servis ekibiyle ve gezici aracıyla ” Ahşap Mobilya Tamiri istanbul ” Ataşehir Ahşap Mobilya Tamiri, Kadıköy Ahşap Mobilya Tamiri, Maltepe Ahşap Mobilya Tamiri, Kartal Ahşap Mobilya Tamiri, Üsküdar Ahşap Mobilya Tamiri, Ümraniye Ahşap Mobilya Tamiri, Çekmeköy Ahşap Mobilya Tamiri, Beykoz Ahşap Mobilya Tamiri, ilçesi ve tüm semtlerine servis hizmeti vermekteyiz.

Ahşap Mobilya Tamiri istanbul servis, hizmetimizde kullanmış olduğunuz mobilyalarınız genellikle darbe, düşme ve benzeri fiziksel temas durumlarında çeşitli yerlerinden kırılmaktadır. Aktif olarak kullanılmakta olan binlerce farklı model ve biçimde mobilyaların kırılma, çizilme ve darbe almaları durumlarında yenilerini bulmak maalesef çok zor olmaktadır. Kimi durumlarda oluşan küçücük bir kırık veya çatlak, baştan önlem alınmayınca, zarar vermekte ve başlangıçtaki küçük hasar büyük maliyetlere mal olmaktadır. Her marka ve modelin farklı olması ve kırılması durumunda yenilerinin bulunamaması maalesef çok pahalıya alınan birçok mobilyanın çöpe gitmesine neden olmaktadır. Servisimizde bu duruma çözüm olarak hemen hemen her marka ve model mobilyanız için kırık, ve kopmaları özel kalıp, cihaz ve ekipmanımızla tamir ediyoruz. Tamir edilen mobilyalar görünüm olarak Ahşap görünümüne kavuşmakla birlikte, sağlamlık olarak zayıf olan yerlerine içten yapılan dolgu ve takviyelerle Ahşapsinden daha sağlam olmaktadır. Böylece artık kullanıcıların karşısına çıkan maliyet veya parça bulamama derdi son bulmaktadır.

Ahşap mobilya tamircisi istanbul

Tezcan Usta, Ahşap Mobilya Tamiri istanbul – servisimizde uzmanlık düzeyinde hizmet veren bir firma olarak çalışmaktadır. Bugüne kadar herhangi bir markaya bağlı olmadan, kendi bilgi ve tecrübemizle, yedek parça ve bilgi desteği sağladığımız tedarikçi ve danışman kaynaklarını kullanarak birçok değişik ürüne başarı ile çözüm getirmiş bulunuyoruz.

Ahşap mobilya tamirci istanbul

Ahşap Mobilya Tamiri istanbul, servisimizde kullanılacak yedek parça ve malzeme müşteri tercihine bağlı olarak Müşteri onayı olmadan hiç bir parça çıkarılmaz ve isteğinizin dışında hiç bir parça eklenmez.+ Ahşap Mobilya Tamiri istanbul servisi.

Ahşap Mobilya Tamiri istanbul

Mobilyaci

Hits: 76