Mobilya Tamiratı Ataşehir “535 820-3147” Alanında tecrübeli ve deneyimli servis ekibiyle ve gezici aracıyla, İstanbul Anadolu Yakası ataşehir ilçesi ve tüm semtlerine – Mobilya Tamiratı Ataşehir – Ahşap Mobilya Tamiratı Ataşehir, Eski Mobilya tamiratı ataşehir, servisimizde personellerimiz ” Mobilya tamiratı ” konusunda eğitimli ve deneyimlidirler özel araçlar sayesinde randevulaşılan saatte yerinizde olurlar ve hızlı ve iyi bir şekilde işlemlerinizi hallederler.
Mobilya tadilati

Mobilya Tamiratı Ataşehir

Mobilya Tamiratı Ataşehir servis, hizmetimizde kullanmış olduğunuz mobilyalarınız genellikle darbe, düşme ve benzeri fiziksel temas durumlarında çeşitli yerlerinden kırılmaktadır. Aktif olarak kullanılmakta olan binlerce farklı model ve biçimde mobilyaların kırılma, çizilme ve darbe almaları durumlarında yenilerini bulmak maalesef çok zor olmaktadır. Kimi durumlarda oluşan küçücük bir kırık veya çatlak, baştan önlem alınmayınca, zarar vermekte ve başlangıçtaki küçük hasar büyük maliyetlere mal olmaktadır. Her marka ve modelin farklı olması ve kırılması durumunda yenilerinin bulunamaması maalesef çok pahalıya alınan birçok mobilyanın çöpe gitmesine neden olmaktadır. Servisimizde bu duruma çözüm olarak hemen hemen her marka ve model mobilyanız için kırık, ve kopmaları özel kalıp, cihaz ve ekipmanımızla tamir ediyoruz. Tamir edilen mobilyalar görünüm olarak eski görünümüne kavuşmakla birlikte, sağlamlık olarak zayıf olan yerlerine içten yapılan dolgu ve takviyelerle eskisinden daha sağlam olmaktadır. Böylece artık kullanıcıların karşısına çıkan maliyet veya parça bulamama derdi son bulmaktadır.

Ahşap Mobilya tamiratı ataşehir

Ahşap mobilya tamiratı ataşehir servis, hizmetimizde demonte paketli mobilya montaj servis ihtiyaçlarınızda firmamız alışveriş mağazalarından * Ikea mobilya kurulumu, Koçtaş mobilya kurulumu, Praktiker mobilya Montajı, Carrefour mobilya montajı, Tekzen mobilya montajı,* vs mobilya firmalarından almış olduğunuz tüm ev ve ofis mobilya ve mobilya aksesuarların montajına ve tamirinde özel servis hizmeti vermekteyiz.

Ahşap Mobilya Tamiratı Ataşehir, servisimiz de evden eve taşınmalarda yeni taşındığınız eve uymayan ray dolap – Sürgülü dolapların tadilatı kesimi gerektiğinde atölyemizde tadilatını yapıp montajını yapıyoruz. Uzun süreli tamir gereken ve servise götürülmesi zorunlu olan ürünlerde, müşteriyi güç durumda bırakmamak amacıyla, evinizden alınarak onarılır ve yine evinize teslim edilir.

Mobilya tamirat ataşehir

Tezcan Ustai Mobilya Tamiratı Ataşehir, Eski Mobilya Tamiratı Ataşehir, Ahşap Mobilya tamiratı ataşehir, uzmanlık düzeyinde hizmet veren bir firma olarak çalışmaktadır. Bugüne kadar herhangi bir markaya bağlı olmadan, kendi bilgi ve tecrübemizle, yedek parça ve bilgi desteği sağladığımız tedarikçi ve danışman kaynaklarını kullanarak birçok değişik ürüne başarı ile çözüm getirmiş bulunuyoruz.

Mobilya tamirat ustası ataşehir, servisimizde, Mobilya tamiratı, için kullanılacak yedek parça ve malzeme müşteri tercihine bağlı olarak Müşteri onayı olmadan hiç bir parça çıkarılmaz ve isteğinizin dışında hiç bir parça eklenmez. Mobilya Tamiratı Ataşehir, Ahşap Mobilya Tamiratı Ataşehir, Eski Mobilya tamiratı ataşehir, servis hizmeti vermekteyiz.

Mobilya Tamiratı Ataşehir
5/5 - (17 votes)