Mobilya Tamirci Kadıköy

Mobilya Tamirci Kadiköy “535 820 3147“ Mobilya Tamircisi ” Mobilya Tamircisi Usta Servisi Kadiköy, Mobilya Ustası Kadiköy, Mobilya Tamir Ustası Arayanlar “Mobilya Tamirci Servisi” Mobilya Tamircisi Usta Servisi.

Mobilya Tamircisi Servisi Kadiköy ” Kullanmış olduğunuz mobilyalarınız genellikle darbe, düşme ve benzeri fiziksel temas durumlarında çeşitli yerlerinden kırılmaktadır. Aktif olarak kullanılmakta olan binlerce farklı model ve biçimde mobilyaların kırılma, çizilme ve darbe almaları durumlarında yenilerini bulmak maalesef çok zor olmaktadır. ” Mobilya Tamirci Servisi ” Kimi durumlarda oluşan küçücük bir kırık veya çatlak, baştan önlem alınmayınca, zarar vermekte ve başlangıçtaki küçük hasar büyük maliyetlere mal olmaktadır. Her marka ve modelin farklı olması ve kırılması durumunda yenilerinin bulunamaması maalesef çok pahalıya alınan birçok mobilyanın çöpe gitmesine neden olmaktadır. Servisimizde bu duruma çözüm olarak hemen hemen her marka ve model mobilyanız için kırık, ve kopmaları özel kalıp, cihaz ve ekipmanımızla tamir ediyoruz.

Mobilya Tamircisi Usta Servisi Kadiköy ” Tamir edilen mobilyalar görünüm olarak eski görünümüne kavuşmakla birlikte, sağlamlık olarak zayıf olan yerlerine içten yapılan dolgu ve takviyelerle eskisinden daha sağlam olmaktadır. Böylece artık kullanıcıların karşısına çıkan maliyet veya parça bulamama derdi son bulmaktadır.
Mobilya Tamirci Kadiköy
Mobilya Tamirci Kadiköy “535 820 3147“ Mobilya Tamircisi ” Mobilya Tamir Ustası Arayanlar “Mobilya Tamirci Servisi” Mobilya Tamircisi Usta Servisi.

Mobilya Ustası Kadiköy ” Demonte paketli mobilya montaj servis ihtiyaçlarınızda Firmamız alışveriş mağazalarından * Ikea mobilya kurulumu, Koçtaş mobilya kurulumu, Praktiker mobilya Montajı, Carrefour mobilya montajı, Tekzen mobilya montajı,* vs mobilya firmalarından almış olduğunuz tüm ev ve ofis mobilya ve mobilya aksesuarların montajına ve tamirinde özel servis hizmeti vermekteyiz.

Mobilya Tamirci Kadiköy ” servisimiz de evden eve taşınmalarda yeni taşındığınız eve uymayan ray dolap – Sürgülü dolapların tadilatı kesimi gerektiğinde atölyemizde tadilatını yapıp montajını yapıyoruz. ” Mobilya Tamirci ” Uzun süreli tamir gereken ve servise götürülmesi zorunlu olan ürünlerde, müşteriyi güç durumda bırakmamak amacıyla, evinizden alınarak onarılır ve yine evinize teslim edilir.

Mobilya Tamirci Kadiköy

Hits: 131

Tezcan Usta