Mobilya Tamiri Maltepe

10 Nisan 2014 Kapalı Yazar: mobilyaci

Mobilya Tamiri Maltepe “535 820-3147” Mobilya Ustası, Maltepe Mobilya Tamiri | Mobilyacı Maltepe | Maltepe Mobilya Tamircisi | Maltepe Mobilya Ustası | Mobilya Tamiri Maltepe.

Mobilya Tamiri Maltepe

Mobilya Tamiri Maltepe ” Anadolu yakası, Mobilya Tamiri Maltepe, Mobilya Tamiri Kadiköy, Mobilya Tamiri Maltepe, Mobilya Tamiri Kartal, Mobilya Tamiri Üsküdar, Mobilya Tamiri Ümraniye, Mobilya Tamiri Çekmeköy, Mobilya Tamiri Beykoz, Mobilya Tamiri Sancaktepe, ve civarında bulunan birçok yere aynı zamanda hizmet verebilmektedir. Mobilya Tamircisi olarak sizlerin ihtiyacınız dahilinde mobilyanızın türü ya da modeli ne olursa olsun ” Maltepe Mobilya Tamircisi ” Maltepe Mobilya Ustası, ve onarımında sizlere firma olarak yardımcı oluyoruz.

  • Maltepe Mobilya Ustası ” servis araçlarında her türlü profesyonel alet ve ekstra yedek orijinal parçalar mevcuttur. Eğer dolaplar eski ise ve eklem parçalarında sıkıntı oluşacağını düşünüyorsanız ekstra bir ücret ödemeden yeni eklem parçalarını eski dolabınıza monte ediyor ve sizler için kullanılabilir bir vaziyete getiriyoruz.
  • Maltepe Mobilya Tamiri ” Servisi alanında tecrübeli ve deneyimli servis ekibiyle ve gezici aracıyla, İstanbul Anadolu Yakası, özel ” Mobilya Tamiri “servis hizmeti vermekteyiz.
Mobilya Tamiri Maltepe “535 820-3147”

Mobilya Tamiri Maltepe “535 820-3147” Maltepe Mobilya Tamiri | Mobilyacı Maltepe | Maltepe Mobilya Tamircisi – Mobilya Ustası | Mobilya Tamiri Maltepe.

Mobilyacı Maltepe” Kullanmış olduğunuz mobilyalarınız genellikle darbe, düşme ve benzeri fiziksel durumlarında çeşitli yerlerinden kırılmaktadır kullanılmakta olan yüzlerce değişik model ve bicimde Mobilyaların kırılma kopma çizilme ve darbe almalarında oluşan dolap kapak menteşesi, Çekmece Rayı, vs küçük bir kırık kopma veya çatlak, bastan önlem alınmayınca, zarar vermektedir ve hasar büyük maliyetlere mal olmaktadır.

Her çeşit mobilya modelinin dizaynının farklı olması ve kopma ve kırılması durumunda kırılan parçalarının yenilerinin bulunamaması çok pahalıya alınan bir çok, Ahşap, Cilalı, Lake, Masif, Mobilyanın çöpe gitmesine neden olmaktadır. 

Mobilya Tamiri Maltepe ” Servisimizde bu duruma çözüm olarak hemen hemen her marka ve model masif Ahşap Cilalı Mobilyanız için kırık, ve kopmaları özel kalıp, ile tamir ediyoruz. Tamir edilen Ahşap, Cilalı, Lake, Masif Mobilyalar görünüm olarak ilk günkü görünümüne kavuşmakta ve daha sağlam olmaktadır.

Tüm bu Mobilya Tamiri ”  hizmetlerden faydalanmak için bir telefonunuz yeterli.

Maltepe Mobilya Tamircisi ” servisi olarak yerinde hizmet veriyor, gerekli durumlarda mobilyanızı servisimize alınarak uzman Mobilya ustası tarafından yapılmaktadır.

Maltepe Mobilya Ustası ” servisimizde mobilyanız en kısa zamanda size ilk günkü gibi teslim edilir. ” Maltepe Mobilya Tamircisi ” olarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış olmak bizlere ayrı bir gurur vermektedir. Her konuda daha geniş bilgi için “0535 820 3147” Numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Mobilya Tamiri

Hits: 47

Sayfalar: 1 2 3 4