Mobilya Tamiri Ümraniye

10 Nisan 2014 Kapalı Yazar: mobilyaci

Mobilya Tamiri Ümraniye “535 820-3147” Ümraniye Mobilya Ustası, Ümraniye Mobilyacı, Ümraniye Mobilya Tamircisi, Mobilya Ustası, Ümraniye Mobilya Tamiri, Mobilyacı Ümraniye, Ümraniye Mobilya Tamircisi | Ümraniye Mobilya Ustası | Mobilya Tamiri Ümraniye.

Mobilya Tamiri Ümraniye

Mobilya Tamiri Ümraniye ” Anadolu yakası, Ümraniye, ve civarında bulunan birçok yere aynı zamanda hizmet verebilmektedir. Mobilya Tamircisi olarak sizlerin ihtiyacınız dahilinde mobilyanızın türü ya da modeli ne olursa olsun ” Ümraniye Mobilya Tamircisi ” Ümraniye Mobilya Ustası, ve onarımında sizlere firma olarak yardımcı oluyoruz.

  • Ümraniye Mobilya Ustası ” servis araçlarında her türlü profesyonel alet ve ekstra yedek orijinal parçalar mevcuttur. Eğer dolaplar eski ise ve eklem parçalarında sıkıntı oluşacağını düşünüyorsanız ekstra bir ücret ödemeden yeni eklem parçalarını eski dolabınıza monte ediyor ve sizler için kullanılabilir bir vaziyete getiriyoruz.
  • Ümraniye Mobilya Tamiri ” Servisi alanında tecrübeli ve deneyimli servis ekibiyle ve gezici aracıyla, İstanbul Anadolu Yakası, özel ” Mobilya Tamiri “servis hizmeti vermekteyiz.
Mobilya Tamiri Ümraniye “535 820-3147”

Mobilya Tamiri Ümraniye “535 820-3147” Ümraniye Mobilya Tamiri | Mobilyacı Ümraniye | Ümraniye Mobilya Tamircisi | Ümraniye Mobilya Ustası | Mobilya Tamiri Ümraniye.

 

Mobilyacı Ümraniye” Kullanmış olduğunuz mobilyalarınız genellikle darbe, düşme ve benzeri fiziksel durumlarında çeşitli yerlerinden kırılmaktadır kullanılmakta olan yüzlerce değişik model ve bicimde Mobilyaların kırılma kopma çizilme ve darbe almalarında oluşan dolap kapak menteşesi, Çekmece Rayı, vs küçük bir kırık kopma veya çatlak, bastan önlem alınmayınca, zarar vermektedir ve hasar büyük maliyetlere mal olmaktadır.

Her çeşit mobilya modelinin dizaynının farklı olması ve kopma ve kırılması durumunda kırılan parçalarının yenilerinin bulunamaması çok pahalıya alınan bir çok, Ahşap, Cilalı, Lake, Masif, Mobilyanın çöpe gitmesine neden olmaktadır. 

Mobilya Tamiri Ümraniye ” Servisimizde bu duruma çözüm olarak hemen hemen her marka ve model masif Ahşap Cilalı Mobilyanız için kırık, ve kopmaları özel kalıp, ile tamir ediyoruz. Tamir edilen Ahşap, Cilalı, Lake, Masif Mobilyalar görünüm olarak ilk günkü görünümüne kavuşmakta ve daha sağlam olmaktadır.

Tüm bu Mobilya Tamiri ”  hizmetlerden faydalanmak için bir telefonunuz yeterli.

Ümraniye Mobilya Tamircisi ” servisi olarak yerinde hizmet veriyor, gerekli durumlarda mobilyanızı servisimize alınarak uzman Mobilya ustası tarafından yapılmaktadır.

Ümraniye Mobilya Ustası ” servisimizde mobilyanız en kısa zamanda size ilk günkü gibi teslim edilir. ” Ümraniye Mobilya Tamircisi ” olarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış olmak bizlere ayrı bir gurur vermektedir. Her konuda daha geniş bilgi için “0535 820 3147” Numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Mobilya Tamiri Ümraniye “535 820-3147”

Rate this post

Hits: 167

Sayfalar: 1 2 3 4