Mobilya Ustası istanbul

5 Mayıs 2014 Kapalı Yazar: mobilyaci

Mobilya Ustası istanbul “535 820 31 47” İstanbul Anadolu Yakası tecrübeli ve deneyimli servis ekibiyle ve gezici aracıyla ” Mobilya ustası istanbul ” Ataşehir mobilya ustası, Kadıköy mobilya ustası, Maltepe mobilya ustası, Kartal mobilya ustası, Üsküdar mobilya ustası, Ümraniye mobilya ustası, Çekmeköy mobilya ustası, Beykoz mobilya ustası, ilçesi ve tüm semtlerine, servis hizmeti, vermekteyiz.

Mobilya ustası istanbul servis, hizmetimizde kullanmış olduğunuz mobilyalarınız genellikle darbe, düşme ve benzeri fiziksel temas durumlarında çeşitli yerlerinden kırılmaktadır. Aktif olarak kullanılmakta olan binlerce farklı model ve biçimde mobilyaların kırılma, çizilme ve darbe almaları durumlarında yenilerini bulmak maalesef çok zor olmaktadır. Kimi durumlarda oluşan küçücük bir kırık veya çatlak, baştan önlem alınmayınca, zarar vermekte ve başlangıçtaki küçük hasar büyük maliyetlere mal olmaktadır. Her marka ve modelin farklı olması ve kırılması durumunda yenilerinin bulunamaması maalesef çok pahalıya alınan birçok mobilyanın çöpe gitmesine neden olmaktadır. Servisimizde bu duruma çözüm olarak hemen hemen her marka ve model mobilyanız için kırık, ve kopmaları özel kalıp, cihaz ve ekipmanımızla tamir ediyoruz. Tamir edilen mobilyalar görünüm olarak Ahşap görünümüne kavuşmakla birlikte, sağlamlık olarak zayıf olan yerlerine içten yapılan dolgu ve takviyelerle Ahşapsinden daha sağlam olmaktadır. Böylece artık kullanıcıların karşısına çıkan maliyet veya parça bulamama derdi son bulmaktadır.

Mobilya tamir ustası istanbul

Tezcan Usta, Mobilya Tamir Ustası İstanbul, servisimizde uzmanlık düzeyinde hizmet veren bir firma olarak çalışmaktadır. Bugüne kadar herhangi bir markaya bağlı olmadan, kendi bilgi ve tecrübemizle, yedek parça ve bilgi desteği sağladığımız tedarikçi ve danışman kaynaklarını kullanarak birçok değişik ürüne başarı ile çözüm getirmiş bulunuyoruz.

Mobilya ustası istanbul

Mobilya ustası istanbul, servisimizde kullanılacak yedek parça ve malzeme müşteri tercihine bağlı olarak Müşteri onayı olmadan hiç bir parça çıkarılmaz ve isteğinizin dışında hiç bir parça eklenmez. Mobilya ustası istanbul servisi.

Mobilya Ustası İstanbul “535 820 31 47”

Rate this post

Hits: 68